kadın

Bayan Ayakkabı ve Çanta Uyumu
Moda sevenler bilhassa son trendleri takip etmeye özen gösterirler. Fakat buna rağmen çanta ve ayakkabı alırken her daim uyuma dikkat eden kadın sayısı ne yazık ki azdır. Çanta ve ayakkabı uyumu en önemli aksesuarlardan bir tanesi olduğu gibi bir bayanı güzel ve alımlı gösterecek en önemli aksesuarlardan bir tanesidir.
Kadınların moda trendi her daim devam etmektedir. Alışveriş yapan kadın sayısı ve satın alınan ürünler yaşam tarzının yanı sıra her sene artmaktadır. Kimileri moda dünyasını takip etmekte, kimileri ise kendi modasını oluşturmaktadır. Bir bayanı ve güzelliğini gösteren en önemli aksesuar çantadır.


Renk Kombineleri
Yaz rengi ve daha birçok mevsime göre renk kombineleri bulunmaktadır. Örneğin kırmızı renkli çantayı ele alalım. Kırmızı renk bildiğiniz üzere modadan düşmeyen ve tutkuyu simgeleyen en önemli renklerden bir tanesidir. Kırmızı çantanızın altında siyah bir ayakkabı fakat nubuk olması çok daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Buna benzer kızıl çantalarda çeşitli aksesuar ürünleri bulunmalıdır. Ayakkabı da aynı olursa son derece kadın mükemmel bir tasarım ortaya çıkaracaktır.
İkinci örnek ise pudra rengini ele alalım. Pudra rengi romantikliği simgeleyen renktir. Pudra renkli bir çanta size hoş bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca çanta küçük el cüzdanı gibi olunca altına da kadın aynı renk uyumlu güzel bir ayakkabı sizi ortamda çok şık ve tatlı göstereceğine emin olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *